Po ZDR inne kraje badają funkcjonowanie rodzin w czasie pandemii


29 sierpnia 2020 r.

Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” zrealizował badania dotyczące sytuacji dużych rodzi w trakcie pandemii. Wyniki i analizę naszej ankiety można przeczytać na stronie https://www.3plus.pl/pl/aktualnosci/795,RAPORT-Sytuacja-duzych-rodzin-w-czasie-pandemii-Covid-19
 
Teraz Europejska Konfederacja Rodzin Wielodzietnych ELFAC, której jesteśmy członkiem, poprosiła nas abyśmy przekazali jej ankietę na ten temat. Ankieta skierowana jest do wszystkich rodziców i opiekunów dzieci do lat 18.
 
COVID-19 Family Life Study- jest to międzynarodowe badanie, które bada wpływ pandemii  korona wirusa  na życie rodzinne na całym świecie. Jego celem jest uzyskanie szczegółowych informacji na temat wyzwań, z jakimi borykają się rodzice i dzieci podczas pandemii COVID-19. Badania skupią się na rodzinach z dziećmi i będą śledzić wzorce objawów, przyczyn i czynników ryzyka w czasie tego kryzysu. 
 
Badanie jest przeprowadzane w 40 krajach w Europie, Afryce, Ameryce Łacińskiej, Azji i na Bliskim Wschodzie. Porównanie z reakcjami innych krajów pozwoli badaczom lepiej zrozumieć rolę lokalnych polityk oraz znaczenia i praktyk kulturowych, które kształtują reakcje jednostek na pandemię i doświadczenia z nią związane.  
 
 
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej projektu:

www.covidfamilystudy.org

Możliwość wypełnienia ankiety dla rodzin do 31 sierpnia

link do ankiety  https://www.surveymonkey.com/r/rodzinne

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter
Aktualności | Związek Dużych Rodzin 3+
Wystąpił błąd aplikacji

Pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Przejdź na stronę główną

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter