VIII Zjazd Dużych Rodzin przełożony


22 kwietnia 2020 r.

Od ośmiu lat czerwiec dla nas – dużych rodzin – jest nie tylko początkiem wytęsknionych wakacji, ale też czasem corocznego Zjazdu Dużych Rodzin. W tym roku dynamicznie rozpoczęliśmy przygotowania do Zjazdu wspólnie z miastem Głogów, które zaproponowało gościnę rodzinom z całej Polski. Motywowani Waszymi sugestiami planowaliśmy jak zawsze dużo i radośnie. Cieszyliśmy się na zwiedzanie, zabawy, warsztaty oraz ważne debaty. Czekaliśmy na ponowne zobaczenie wielu z Was i powitanie nowych rodzin, a przede wszystkim – na poznanie gościnnych Włodarzy i Mieszkańców Głogowa.

Przygotowania do Zjazdu przerwał stan epidemii, któremu podporządkowaliśmy się w trosce o zdrowie nas wszystkich. Przyjęte ograniczenia nie pozwolą nam na zorganizowanie Zjazdu Dużych Rodzin w zaplanowanym terminie 12-14 czerwca 2020 roku w Głogowie. Dobro całego społeczeństwa jest tu bezdyskusyjne, tak jak dla naszych rodzin – zdrowie i bezpieczeństwo naszych bliskich.

Nie tracimy jednak nadziei na spotkanie z Wami, przyjmując zaistniałą sytuację jako jedną z przeszkód, które trzeba przetrwać dla dobra wyższego. Duże rodziny mają w tym sporą praktykę, zmagając się codziennie z wieloma wyzwaniami. Dlatego nasze przygotowania do Zjazdu, pomysły i zapał organizacyjny zawieszamy, spokojnie wypatrując bezpiecznego czasu. Naszą gotowość do dalszej pracy podtrzymuje pewność, że po takim doświadczeniu powszechnej izolacji możliwość spotkania się okaże się jeszcze radośniejsza i cenniejsza niż zwykle.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter
Aktualności | Związek Dużych Rodzin 3+
Wystąpił błąd aplikacji

Pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Przejdź na stronę główną

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter