XIV Spotkanie Oddziałów i Kół - RELACJA


23 października 2019 r.

W ostatni weekend w dniach 18-20.10.2019) odbył się XIV już SOK w którym uczestniczyli liderzy istniejących już od wielu lat Oddziałów i Kół ale również "świeża krew", która chce się zrzeszać i działać na rzecz wspólnego dobra rodzin wielodzietnych.

Nasze spotkanie składało się z dwóch części- szkoleniowej i poświęconej bieżącym sprawom ZDR 3+. Piątkowy wieczór zaczęliśmy od integracji poprowadzonej przez Artystyczne Centrum Rozrywki Rodzinnej - Klaunik. Dzięki tej rodzinnej firmie Państwa Jakubczyk z Andrespola szybko zapomnieliśmy o trudach podróży i wspaniale rozbawieni byliśmy przygotowani na trudy szkoleń.

Sobota przebiegła bardzo pracowicie i obfitowała w liczne szkolenia:

  • Zarządzanie czasem,
  • Pozyskiwanie funduszy,
  • Facebook
  • Planowanie pracy koła.

Odwiedził nas również mecenas Pan Paweł Kowalczyk, by przybliżyć zmiany wprowadzone w statucie i procedurę wyborczą do Rady Krajowej i władz Związku.

W spotkaniu uczestniczyli członkowie Zarządu: Joanna Krupska (telekonferencja w niedzielę), Radosław Waszkiewicz, Andrzej Wach, Łukasz Wojdak.

W niedzielę Karol Grabiec przedstawił program profesjonalizacji Związku na lata 2019- 2021. Koordynatorki Działalności Społecznej omówiły zasady wnioskowania o dofinansowanie projektów dla Kół i wręczyły uczestnikom SOKu certyfikaty.

W trakcie spotkań dla dorosłych, dzieci pozostawały pod opieką animatorek, dzięki którym powstało wiele wspaniałych prac. Wśród najmłodszych uczestników zawiązały się również znajomości i sympatie.

Na tegorocznym spotkaniu padł rekord pod względem liczby reprezentantów z kół, oddziałów i miejscowości, które są w trakcie zakładania Koła w swoim regionie. Wśród uczestników byli przedstawiciele: Lubochni, Tarnowa, Nowego Tomyśla, Wrocławia, Głogowa, Łobza, Lubartów, Łagowa, Warszawy (Targówek, Wawer, Białołęka, Bielany, Ursynów, Praga Południe), Łomianek, Kołbieli, Katowic, Piaseczna, Swarzędza, Łapsze Niżne, Czarnego Dunajca, Wolsztyna, Ełku, Lęborka, Józefowa, Jaktorowa, Rawy Mazowieckiej, Lublina, Poznania, Wrocławia, Trzebnicy, Skierniewic, Oddziału Łódzkiego, Małopolskiego, Wielkopolskiego.

Wydarzenie odbyło się dzięki dofinansowaniu z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter
Aktualności | Związek Dużych Rodzin 3+
Wystąpił błąd aplikacji

Pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Przejdź na stronę główną

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter