Wybory parlamentarne 2019


10 października 2019 r.

Joanna Krupska, Prezes Związek Dużych Rodzin 3 Plus:

"Nasz związek nie jest przypadkową organizacją, narodził się w odpowiedzi na konkretne potrzeby dużych rodzin. Część z naszych postulatów udało się urzeczywistnić dzięki ciężkiej pracy przedstawicieli środowisk wielodzietnych. Do tej pracy częstokroć udało się przekonać i zaprosić władze samorządowe, a nawet państwowe. Przez wiele lat nasz Związek udowadniał działaniem, jak ważne jest dla nas zaangażowanie społeczne. Istotnym miejscem dla kształtowania się polityki rodzinnej jest Parlament.

13 października będziemy mieli realny wpływ na to, kto zasiądzie w ławach sejmowych i senackich. Czy będą to osoby rozumiejące i wspierające rozwiązania prorodzinne, czy obojętne tej problematyce lub wręcz przeciwne wartościom rodzinnym. Naszą odpowiedzialnością jest poznanie programów poszczególnych kandydatów i wsparcie tych, dla których nasze potrzeby są ważne.

Nie wskazujemy na żadne barwy polityczne kandydatów, bo jesteśmy organizacją apolityczną. Dla nas ważna jest każda osoba chcąca konstruktywnie działać na rzecz Rodzin. I takich kandydatów powinniśmy wspierać".

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter
Aktualności | Związek Dużych Rodzin 3+
Wystąpił błąd aplikacji

Pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Przejdź na stronę główną

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter