Składamy podziękowania Partnerom VII Zjazdu Dużych Rodzin


26 czerwca 2019 r.

VII Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin w Lubartowie to wspólne przedsięwzięcie Organizatorów przy ogromnym, pełnym zaangażowania i zrozumienia udziale Partnerów Głównych, Partnerów oraz Partnerów Medialnych.

W imieniu organizatorów – Związku Dużych Rodzin Trzy Plus, Powiatu Lubartowskiego oraz Miasta Lubartów składamy pełne uznania podziękowania za zaangażowanie Partnera Głównego – PKN Orlen SA oraz Partnera Głównego – Fundacji KGHM w VII Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin, który miał miejsce w dniach 14-16 czerwca 2019 w Lubartowie.

Dzięki bliskiej współpracy z Partnerami Głównymi i ich wsparciu po raz kolejny Zjazd Dużych Rodzin zintegrował rodziny z całej Polski podczas ciekawych warsztatów, pikników oraz przy debatach na ważne ekonomicznie i społecznie tematy.

Wsparcia podczas organizacji tego wydarzenia udzielili nam również Partnerzy VII Zjazdu Dużych Rodzin:
PKO Bank Polski, Grupa Eurocash, Grupa Azoty Puławy, SOLBET Lubartów, Województwo Lubelskie.

Cieszy nas, że z roku na rok Zjazd spotyka się coraz większym zainteresowaniem środowiska polskich rodzin, ale też ważnych gości: polityków, ekspertów z wielu dziedzin i mediów. List do uczestników Zjazdu wystosował Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda, a duże rodziny odwiedził w Lubartowie Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. W panelu, który poruszył tematykę dostępności mieszkaniowej dla polskich rodzin, uczestniczyli n.in. wiceminister budownictwa i eksperci z zakresu finansów, naukowcy i samorządowcy.

Rzetelnie i bieżące informacje o VII Zjeździe Dużych Rodzin w mediach zawdzięczamy naszym Partnerom Medialnym, którymi są: Katolicka Agencja Informacyjna, Polska Agencja Prasowa, Telewizja Polska Oddział Lublin oraz Polskie Radio Jedynka.

Zjazdy Dużych Rodzin pozwalają dostrzec i docenić wartość rodziny oraz umocnić relacje z drugim człowiekiem. Jesteśmy wdzięczni wszystkim naszym Partnerom za okazaną pomoc przy organizacji wydarzenia o tak dużym zasięgu i ważnym charakterze społecznym.

Bardzo dziękujemy za wsparcie i owocną współpracę!

Zjazd objął Patronatem Honorowym Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda oraz Małżonka Prezydenta Pani Agata Kornhauser-Duda.

 


Partnerzy Główni


Partnerzy


Partnerzy Medialni

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter
Aktualności | Związek Dużych Rodzin 3+
Wystąpił błąd aplikacji

Pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Przejdź na stronę główną

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter