Konkurs plastyczny "MOJA RODZINA" - rozstrzygnięcie


27 czerwca 2019 r.

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy laureatów konkursu plastycznego "MOJA RODZINA".

To chyba pierwszy w historii konkurs, który okazał się większym wyzwaniem dla jury niż dla uczestników. Prac nadeszło tyle, że mieliśmy nawet przez moment problemy w relacjach z listonoszem (ale gdy pokazaliśmy mu kilka rysunków rozpogodził się natychmiast).

Cieszymy się, że Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej wyraziło zainteresowanie zorganizowaniem w swoim gmachu wystawy tych prac (rzeczywiście szkoda, aby nie były prezentowane szerszej publiczności). My będziemy publikować reprodukcje systematycznie na stronie internetowej i w naszym newsletterze.

Zmierzając do ogłoszenia wyników konkursu musimy podkreślić, że poziom artystyczny był bardzo wysoki. Sprawdziło się intuicyjne przekonanie, że w dużych rodzinach ukrytych jest wiele talentów, którym tylko trzeba dać szansę rozkwitnąć. I ten konkurs był właśnie taką próbą.

Ze względu na to, iż ilość nadesłanych przez dzieci prac przekroczyła nasze oczekiwania, zadecydowaliśmy o przyznaniu 3 nagród głównych i 10 (zamiast 3) wyróżnień, a to i tak tylko promil z prac nadesłanych i tych, które zasługują na docenienie.

I tu lista nagrodzonych:

1 MIEJSCE: Malwina Melaniuk (12 lat)

2 MIEJSCE: Rachela Kokoszka (5 lat)

3 MIEJSCE: Katarzyna Szczepańska (9 lat)

WYRÓŻNIENIA (galeria poniżej):

Filip Mazurkiewicz (12 lat), Iryna Polniuk (14 lat), Joanna Szczepańska (7 lat), Julia Pryzbyłek (12 lat), Julia Kaczorowska (8l at), Zuzanna Kaczorowska (9 lat), Teresa Ruszkowska (5 lat), Gabrysia Szatan (8 lat), Bartek Koza (7 lat) Joachim Kokoszka (14 lat).

Gratulujemy!!

Fundatorami nagród w konkursie są: Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, partnerzy Karty Dużej Rodziny (Qbum, Orange, grupa Eurocash) oraz osoby prywatne, sympatyzujące ze Związkiem Dużych Rodzin Trzy Plus.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter
Aktualności | Związek Dużych Rodzin 3+
Wystąpił błąd aplikacji

Pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Przejdź na stronę główną

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter