Zaproszenie na wydarzenie "Polska Skrzydła Chwały"


31 maja 2019 r.

„Polska Skrzydła Chwały” to spotkanie dla całych rodzin. Wydarzenie ma pobudzić zainteresowanie polską historią pokazaną w sposób żywy i interesujący. Główną osią wydarzenia są dwudniowe rekonstrukcje historyczne z udziałem ponad 150 rekonstruktorów w tym około 50 rekonstruktorów konnych. Inscenizacje, a także imprezy towarzyszące, mają posłużyć do inspiracji dla ojców by odważnie i odpowiedzialnie włączali się w życie swoich rodzin, społeczności lokalnych i całego kraju. Pierwsze dwie edycje odwiedziło ponad 8 tysięcy osób.

Drodzy Związkowcy z Mazowsza i okolic, mamy zaszczyt zaprosić Was wraz z rodzinami na wydarzenie „Polska Skrzydła Chwały”, którego Związek Dużych Rodzin jest partnerem. „Polska Skrzydła Chwały” to spotkanie dla rodzin. Wydarzenie ma pobudzić zainteresowanie polską historią pokazaną w sposób żywy i interesujący. Główną osią wydarzenia są dwudniowe rekonstrukcje historyczne z udziałem ponad 150 rekonstruktorów w tym około 50 rekonstruktorów konnych. Inscenizacje, a także imprezy towarzyszące, mają posłużyć do inspiracji dla ojców by odważnie i odpowiedzialnie włączali się w życie swoich rodzin, społeczności lokalnych i całego kraju. Pierwsze dwie edycje odwiedziło ponad 8 tysięcy osób.

III edycja „POLSKA - SKRZYDŁA CHWAŁY. Razem chronimy Rodzinę” tym razem odbędzie się w dniach 1 – 2 czerwca 2019 r.  na terenie Zespołu pałacowo-parkowego w Chrzęsnem, powiat wołomiński, który zmieni się w pole XVII w. potyczek i utarczek zbrojnych!

Miejsce wydarzenia: Zespół pałacowo-parkowy w Chrzęsnem,
współrzędne GPS: 52.433974,21.4763896,1

Więcej informacji: link

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter
Aktualności | Związek Dużych Rodzin 3+
Wystąpił błąd aplikacji

Pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Przejdź na stronę główną

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter