Rodziny zmieniają świat – kampania społeczna ZDR3+


26 października 2022 r.

Ruszyliśmy z kolejną kampanią społeczną Związku Dużych Rodzin 3 Plus, która jest kontynuacją zeszłorocznych naszych działań - kampanii "Dzieci zmieniają mój świat – na lepszy!"

„Rodziny zmieniają świat” – to hasło obecnej kampanii, które zwraca uwagę na siłę rodziny we współczesnym świecie, ale też podkreśla jej rolę w perspektywie przeobrażeń społecznych, jakie – jako organizacja z 15-letnim doświadczeniem – zauważamy na przestrzeni minionych dekad.

W ramach kampanii realizowane będą w mediach społecznościowych Związku rozmowy z infuencerami – rodzicami dużych rodzin. Zaplanowaliśmy aż 10 takich live’ów z naszymi gośćmi, a jednocześnie ambasadorami, by pokazać, w jaki sposób RODZINY ZMIENIAJĄ ŚWIAT.

Ponadto pracujemy nad stworzeniem pierwszego e-booka dla dużych rodzin – będzie to kompendium wiedzy i informacji dla dużych rodzin przygotowane przez samych wielodzietnych.

Kolejny element kampanii stanowi przygotowanie Kodeksu (Dużej) Rodziny, czyli zbiór ważnych i inspirujących haseł, opisujących rodzinną rzeczywistość i zwracających uwagę na najważniejsze jej aspekty.

Zapraszamy do śledzenia naszego Facebooka i Instagrama:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/ZwiazekDuzychRodzin3Plus/
INSTAGRAM: @zwiazekduzychrodzintrzyplus

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter