Gala Finałowa II edycji Akademii Talentów


23 września 2022 r.

Młodość i śmiech, gwar i radość, inspirujące spotkania i wielowątkowe rozmowy, dyplomy, podziękowania, najlepsze życzenia na przyszłość i wymiana kontaktów... W takiej atmosferze w piątek 23 września 2022 Stypendyści i ich Mentorzy, a także Przedstawiciele Partnerów strategicznych oraz organizatorzy spotkali się w Centralnym Domu Technologii w Warszawie na uroczystej Gali Finałowej, kończącej Letnią Akademię Talentów.

Gala Finałowa była kulminacyjnym dniem II edycji Akademii Talentów – programu rozwoju utalentowanych studentów pochodzących z dużych rodzin, a także zaangażowanych społecznie w swoich lokalnych czy akademickich środowiskach.

Gości i Stypendystów przywitał Prezes ZDR3+ Radosław Waszkiewicz oraz Agata Arciszewska. Gośćmi Gali Finałowej Akademii Talentów byli Pani Barbara Socha, Pan Bartosz Marczuk, Pan Andrzej Kensbok, Pani Dorota Bojemska, Pani Agnieszka Strzałkowska oraz Pani Gabriela Jednorał.

Akademia Talentów to stypendialny program rozwoju młodych ludzi, który ma na celu wspieranie alumnów w usamodzielnianiu, wyznaczaniu i osiąganiu swoich celów zawodowych, ale także uwrażliwia ich na dobro społeczne i wartość rodziny i relacji, które stanowią o komplementarnym rozwoju człowieka.

II edycję Akademii Talentów, trwającą od października 2021 do września 2022, ukończyło 20 Stypendystów z całej Polski. To grono osób o różnorodnych kompetencjach i pasjach, którzy już w procesie rekrutacji do Akademii wykazali się wyróżniającą postawą i osiągnięciami.

Ewaluacja Akademii pokazała, że po tej rozwijającej przygodzie ruszają oni w życie bogatsi o nową wiedzę i kompetencje zdobyte w trakcie szkoleń, spotkań z ekspertami oraz warsztatów. Jak sami przyznają – był to wyjątkowy czas w ich życiu, dzięki któremu wracają do swoich środowisk zmotywowani do nowych działań!

Każdy stypendysta na zakończenie II edycji Akademii Talentów otrzymał pamiątkowy dyplom uczestnictwa. Wielu stypendystów deklarowało, że Akademia Talentów nie kończy się dla nich wraz z odebraniem dyplomu, lecz otwiera nowy etap w ich życiu. Każdy bowiem wyjechał stąd bogatszy o nowe znajomości, przyjaźnie, inspiracje, a nawet – gotowe pomysły na rozwój i działania.

Letnia Akademia Talentów została zrealizowana dzięki wsparciu partnerów strategicznych: Fundacji KGHM Polska Miedź oraz Fundacji PFR.

Dziękujemy wszystkim obecnym z nami w tym ważnym dla nas dniu: Stypendystom obu edycji, zespołowi organizacyjnemu oraz naszym wspaniałym Gościom i Partnerom strategicznym.
 
Zespół Akademii Talentów ZDR3+

Partnerzy strategiczni II edycji programu Akademia Talentów:

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter