Wsparcie rodzin z Ukrainy. Rodzina pani Anny


4 kwietnia 2022 r.

Czasem wydaje się, że tak naprawdę nikomu nie pomagamy. Tych zbiórek jest tak wiele... Prowadzona przez nas zbiórka funduszy na pomoc rodzinom ukraińskimi to realne wsparcie dla rodzin.

Rodzina pani Anny Bodomir pochodzi z ukraińskiego miasta Żytomierza. Wyjechali z kraju  24.02.2022 ratując się przed bezwzględnym napadem rosyjskich sił zbrojnych.  W rodzinie Anny  i Bohdana Bodomir jest 13 dzieci. Trzech najstarszych chłopców w rodzinie jest już pełnoletnich i pozostali bronić kraju od rosyjskiej agresji, która zburzyła całe plany, nadzieje i planowe życiowe Ukraińców. Reszta ośmiorga dzieci przebywa w Warszawie razem z rodzicami i znalazły się w dosyć skomplikowanym materialnym i psychologicznym stanie. Na dany czas rodzina ma tymczasowe mieszkanie (do końca roku szkolnego), z pokojami w różnych skrzydłach budynku, gdzie nie ma oddzielnej toalety i gorącej wody, co jest bardzo trudne dla rodziny z małymi dziećmi.  Sytuacja, w której znalazła się rodzina nie daje możliwości zaspokoić podstawowych materialnych potrzeb, takich jak odzież (rajstopy, skarpetki), obuwie, żywienie (owoce, jogurty) dla dzieci. 

Rodzina bardzo prosi o pomoc w znalezieniu mieszkania, gdzie będą mogli być wszyscy razem. Zwraca się również do osób, które nie są obojętne na los dużych rodzin o pomoc w nabyciu lekarstw potrzebnych dla podratowania zdrowia psychicznego i zdjęcia napięcia i stresu po przeżytych wydarzeniach. Pani Anna Bodomir ma duże problemy z kręgosłupem, wymaga specjalistycznego leczenia i wizyt u fizjoterapeuty. Rodzina potrzebuje również dużej walizki, gdyż uciekając zapakowała swoje rzeczy do zwykłych reklamówek, które były pod ręką.

Prosimy wszystkich o wpłaty na rzecz rodziny państwa Bodomir.

---

Wszystkie zgromadzone środki będą przekazywane na wsparcie rodzin z Ukrainy.

Wpłać on-line

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"
Bank BNP Paribas SA
87 1750 0012 0000 0000 3891 2027
tytuł: pomoc

Dla wpłat z zagranicy:
IBAN: PL87 1750 0012 0000 0000 3891 2027
BIC/SWIFT: PPABPLPK

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter
Aktualności | Związek Dużych Rodzin 3+
Wystąpił błąd aplikacji

Pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Przejdź na stronę główną

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter