Zapisz się na warsztat "Mama idzie do pracy" (Wrocław)


1 października 2021 r.

Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” zaprasza Mamy, które planują powrót, zmianę lub rozpoczęcie pracy zawodowej na 2-dniowy warsztat „Mama idzie do pracy”.

W ramach warsztatów Mamy dowiedzą się:  
- jak zanalizować swoje doświadczeniu zawodowe i osobiste predyspozycje
- jak przygotować siebie i swoją (dużą) rodzinę na kolejny krok w życiu zawodowym
- jak napisać nowoczesne CV?
- co może wydarzyć się podczas rozmowy kwalifikacyjnej?
- o pomysłach na nowatorskie projekty i działania innych Mam
- od czego zacząć własną działalność
- w jaki sposób pomocna księgowość rozwija skrzydła

Kiedy? 15 i 16 października 2021

Gdzie? Wrocław, Centrum szkoleniowe WenderEdu, ul. św. Józefa 1 (ostrów Tumski)

Prowadzące: Judyta Kruk, Agnieszka Korpowska, Marta Staszewska, Lilianna Sicińska, Justyna Wolska, Elżbieta Woźniak-Łojczuk – koordynatorki ze Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus”

Obowiązują zapisy: przez formularz: https://forms.gle/c3YJ1xH5xCSXTDDi9

Udział w warsztacie zostanie potwierdzony przez kontakt telefoniczny po wypełnieniu zgłoszenia. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: mamawracadopracy@3plus.pl  

Warsztat będzie zorganizowany zgodnie z obowiązującymi wymogami sanitarnymi.

----

Prowadzące:
Judyta Kruk - politolog doświadczony w pracy z rodzinami, rzecznik Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus", koordynatorka projektu Certyfikacja Strategii Polityki Prorodzinnej ZDR 3 Plus, ekspert telefonu zaufania Linia 3 Plus, mediatorka, prowadząca grupy wsparcia dla mam karmiących, współautorka inicjatywy Tu Mamy! na rzecz wsparcia kobiet i ich rodzin, żona, matka sześciorga dzieci.

Agnieszka Korpowska - animator kultury, filolog polski, społecznik. Od lat animuje lokalne środowisko w działaniach na rzecz rodzin z dziećmi. Współzałożycielka Koła ZDR 3+ na warszawskim Targówku. Na co dzień zajmuje się administracją i realizacją projektów w ZDR3+ jako zastępca dyrektora biura. Żona i mama pięciorga dzieci.
 
Lilianna Sicińska - pasjonatka dziennikarstwa, komunikacji społecznej i języka. Pracowała w mediach, na uczelni, wydawnictwach. Od zawsze związana z ngo, w których fascynuje ją misja (zmienianie świata na lepsze), niezależność (robimy swoje!) oraz idea pracy, która nie przeszkadza w byciu mamą. Żona i mama czworga.

Marta Staszewska - Coach Kariery – skonsultowała ponad 1000 osób szukających pracy, Prowadzi szkolenia, sesje indywidualne nt. efektywnych metod docierania do ofert pracy i rozmów rekrutacyjnych. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem zdobytym w firmach doradztwa personalnego i w strukturach działu HR. Członek ZDR 3+ Koła Targówek, żona i mama trzech synów.

Elżbieta Woźniak-Łojczuk - wielomatka, magister filologii polskiej oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Kreatorka nowych marek. Start-upowe inspiracje czerpie z wnikliwej obserwacji codzienności macierzyńskiej. Słucha, analizuje, wymyśla i opisuje. Jej mottem życiowym są słowa JP II: "Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali".

Justyna Wolska - księgowa z wykształcenia i zamiłowania. 20-letnie doświadczenie w księgowości pozwala jej patrzeć na finanse z szerokiej perspektywy. Prowadzi własną firmę księgową – Heksagon Podatkowy. Również mama.

---

Warsztat organizowany przez Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” w ramach projektu dofinansowanego w konkursie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Po pierwsze Rodzina!” na rok 2021.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter