Wieści z Kół


17 września 2021 r.

Piątkowe wieści z kół:

1. Powstało nowe Koło ZDR3+. W Trzebnicy! Gratulujemy rodzinom za mobilizację i życzymy owocnej pracy!

2. Dziś, 17.09 o godz. 20.00 zachęcamy do zajrzenia na Fanpage Związek Dużych Rodzin 3+ Grodzisk Mazowiecki. Odbędzie się tam spotkanie ze znaną warszawską położoną Urszulą Tataj-Puzyną, która od ponad 20 lat prowadzi zajęcia dla rodziców oczekujących na narodziny dziecka i kieruje szkołą rodzenia „Narodziny”. Polećcie to spotkanie szczególnie młodym rodzicom, ponieważ na pewno dowiedzą się ważnych rzeczy o dobrym porodzie, o sile kobiecego instynktu oraz o radości bycia matką.

3. Jeszcze raz zapraszamy na Legnickie Dni Rodziny, które odbędą się już w najbliższą niedzielę. W programie warsztaty ceramiczne, malarskie, z masy solnej, kurs pierwszej pomocy, warsztaty sensoryczne, warsztaty z wiązania chusty, Zumba, animacje dla dzieci, dmuchańce i wiele innych! Legniczanie! Z kim się widzimy w godz. 12-17.00 w Parku Miejskim?

4. Koło Nowy Tomyśl zaangażowało się w charytatywny Festyn dla Mai, który odbędzie się w Opalenicy 22.09. Wszelkie rękodzieła i przetwory domowe mile widziane. Informacje dodatkowe na stronie FB Koła Nowy Tomyśl. 

5. Koło Katowice zaprasza na szkolenie „Skuteczne pozyskiwanie funduszy dla organizacji”. Szkolenie prowadzi Patryk Kuś - doświadczony koordynator projektów i fundraiser.

 

Za nami: 

1. 4 września odbyły się Dni Białołęki w Parku Henrykowskim w Warszawie. Koło ZDR 3+ Warszawa Białołęka też było tam obecne i przygotowało kilka atrakcji dla dzieci. Cieszymy się, że pogoda dopisała i wiele rodzin mogło spędzić czas razem. Fotorelacja dostępna jest na Fanpage Koła Białołęka 

2. 10 września w Kicinie odbyło się spotkanie integracyjne organizacji pozarządowych działających w Gminie Czerwonak, w którym uczestniczyło kilkadziesiąt osób z różnych NGO’sów.

3. Przedstawicielki Koła Rawa Mazowiecka miały przyjemność uczestniczyć w warsztatach kulinarnych @Łódzkie gotuje poprowadzonych przez profesjonalnego kucharza Tomasza Tracza. Dziewczyny mówią, że bada mistrzami rodzinnego gotowania we własnych domach. 

4. Koło Rawa Mazowiecka przygotowało dla Oddziału Łódzkiego ZDR3+ projekt „Aktywna reintegracja rodzin po pandemii”. Część działań odbywała się na terenie Gminy Inowłódz więc 12.09 wiele dużych rodzin mogło się spotkać i porozmawiać. Gratulujemy pomysłu!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter
Aktualności | Związek Dużych Rodzin 3+
Wystąpił błąd aplikacji

Pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Przejdź na stronę główną

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter