Wieści z Kół


3 września 2021 r.

Wieści z kół, 3.09.2021

  • Koło Legnica kontynuując owocną współpracę z KGHM Polska Miedź S.A. koordynowało kolejną akcję pomocy. Dziesięć rodzin z Lubiąża, które w pożarze straciły swój dobytek otrzymało niezbędne sprzęty domowe o wartości ponad 20 tys. zł. Do pożaru w budynku przy zabytkowym klasztorze cystersów w Lubiążu doszło w marcu br. Rodziny straciły dach nad głową, a ze względu na zniszczenia nie powrócili już do swoich domów. KGHM Polska Miedź S.A. sfinansował dla każdej poszkodowanej rodziny zakup podstawowych sprzętów domowych. Kontaktem z rodzinami oraz akcją zakupu i dostarczenia sprzętów domowych zajmowało się od kilku miesięcy Koło Legnica.
  • 28 sierpnia 2021 r. w Parku Tradycji w Michałkowicach odbył się Piknik Komunikacyjny. Koło Siemianowice Śląskie przygotowało afinacje dla dzieci i młodzieży. Uśmiech dzieci mówił sam za siebie.  Stoisko było oblegane przez najmłodsze pociechy i ich rodziców, dodatkowo przedstawiciele Koła mogli porozmawiać z rodzinami wielodzietnymi z Siemianowic Śląskich i okolic.
  • 29 sierpnia w niedzielę Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” Koło w Lubochni po raz trzeci zorganizował Rodzinny Rajd Rowerowy po Ziemi Lubocheńskiej, w którym udział wzięli mieszkańcy gminy Lubochnia. Blisko stu rowerzystów pokonało odcinek 22 km!
  • Wałbrzyskie duże rodziny spotkały się także na niedzielnym festynie „Rodzina to siła” przy Parafii Matki Bożej Częstochowskiej na pograniczu Szczawna Zdroju i Wałbrzycha - dzielnicy Konradów. Były konkursy, zabawy, fanty, pyszne ciasto, koncert i… deszcz, który pomógł przenieść organizatorom zabawę i spotkanie do kaplicy.

Mamy też zaproszenia! 

  • Koło ZDR Warszawa Białołęka zaprasza na Dni Białołęki, które odbędą się w Parku Henrykowskim w Warszawie już w najbliższą sobotę, 4 września. Koło zaprasza rodziny z dziećmi do odwiedzenia stoiska ZDR już od godz. 12.00. Na miejscu będzie można zrobić sobie rodzinną fotografię i spędzić miło czas w strefie zabaw dla dzieci. W czasie Dni Białołęki na odwiedzających czeka także wiele innych atrakcji! 
  • Koło Gmina Rawa Mazowiecka zaprasza rodziny z woj. łódzkiego na dwudniowy letni wypoczynek do Zakościela (10-12.09). W programie: spływ kajakowy, zwiedzanie okolicy, gry i zabawy terenowe, animacje dla dzieci, warsztaty, a nawet dyskoteka.
  • Koło Siemianowice Śląskie weźmie udział w siemianowickiej Industriadzie. 11 września 2021 r. (sobota) w Parku Tradycji w Michałkowicach zajmie się animacją dzieci i młodzieży, dla najmłodszych przygotuje bańki mydlane, zaoferuje malowanie twarzy, baloniki, zabawy z chustą animacyjną. Będzie dużo zabawy!

 

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter
Aktualności | Związek Dużych Rodzin 3+
Wystąpił błąd aplikacji

Pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Przejdź na stronę główną

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter