Herosi Polskiej Przedsiębiorczości - konkurs dla przedsiębiorców pod patronatem ZDR3+


4 sierpnia 2021 r.

Związek Dużych Rodzin Trzy Plus znalazł się wśród patronów konkursu „Herosi Polskiej Przedsiębiorczości”, który organizuje Grupa Eurocash - w Jury pośród ekspertów zasiądzie Zuzanna Lipińska, członek Zarządu ZDR3+.

Zostaliśmy zaproszeni do akcji, ponieważ wiele z sklepów współpracujących z Grupą Eurocash prowadzonych jest przez wielopokoleniowe rodziny, a właściciele myślą w przekazaniu biznesu kolejnemu pokoleniu. Jury wybierze aż 100 przedsiębiorców - właścicieli sklepów lokalnych, którzy swoimi historiami wyróżniają się na tle innych, angażują się w społeczne inicjatywy i zmieniają świat na lepsze.

Polacy chętnie robią zakupy w małych i średniej wielkości sklepach, a sporą część z nich to firmy rodzinne, nierzadko wielopokoleniowe. Za lokalnym handlem stoją właściciele sklepów, którzy  bez względu na okoliczności dbają o to, by każdy miał dostęp do żywności i produktów pierwszej potrzeby, a także dbają o swoje społeczności i najbliższe otoczenie – w tym o osoby potrzebujące czy seniorów. 

Od pięciu lat Grupa Eurocash nagradza właścicieli sklepów lokalnych i organizuje dla nich konkurs - „Herosi Polskiej Przedsiębiorczości”. Wśród uczestników można znaleźć wiele firm rodzinnych.  

Organizatorzy przewidzieli aż pięć kategorii konkursowych: 

  • odwaga biznesowa
  • motywacja do rozwoju
  • innowacyjność
  • wytrwałość w działaniu
  • odpowiedzialność za innych

Do 14 sierpnia na stronie akcji www.herosiprzedsiebiorczosci.pl trwa głosowanie na uczestników akcji, którzy podzielili się historią swojego biznesu, opowiedzieli o swojej przygodzie z handlem detalicznym, o swoich dokonaniach, ale także trudnościach, które przeżyli podczas swojej kariery zawodowej. 

Organizator przewidział dwie pule nagród: 

  • 75 nagród po 7 500 zł otrzymają przedsiębiorcy, których wybierze Jury konkursu złożone z prezesów firm takich jak: InPost, Maspex, Pelion, Allegro i Colian, ekspertów z branży handlowej oraz przedstawicieli organizacji, w tym Związku Dużych Rodzin Trzy Plus
  • 25 nagród po 5 000 zł powędruje do przedsiębiorców, którzy otrzymają najwięcej punktów od konsumentów głosujących na stronie akcji.  

Oficjalny finał konkursu w formule online odbędzie się 29 września podczas Kongresu Przedsiębiorców Polskiego Handlu. 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter
Aktualności | Związek Dużych Rodzin 3+
Wystąpił błąd aplikacji

Pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Przejdź na stronę główną

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter