Młodzi na Plus – nowe pokolenie w ZDR3+


5 maja 2021 r.

Od kilku miesięcy przewijają się wśród komunikatów ZDR3+ nowinki zawierające wspólne hasło „młodzi”. Pod koniec 2020 r. hasło to ewoluowało, przyjmując brzmienie „Młodzi na Plus”. Oprócz nazwy pojawił się także nowy, ale jakby znany znak graficzny. Nawiązuje formą do logotypu naszego stowarzyszenia, jednak wyraźniej emanuje z niego nowa energia i zapał. Bo rzeczywiście, wykluło nam się w Związku "nowe".

A nowe, jak to zwykle nowe – zwraca na siebie uwagę i wywołuje inspirujące poruszenie. Znamy to. Każde pojawiające się w rodzinie dziecko wyzwala taki klimat: zajmując niewiele miejsca niemal automatycznie zmienia tak wiele, moszcząc się wygodnie w centrum zainteresowania.

Tak jest i teraz: w ZDR3+ pojawiła się grupa młodych osób (wywodzących się z naszych związkowych rodzin), które chcą aktywnie promować wartości rodzinne wśród rówieśników. Formalne zawiązanie się „Młodych” przyjmujemy jako zwiastun czegoś bardzo dobrego, zarazem rozwoju jak i kontynuacji. Tym bardziej, że postanowili i zaczęli działać w okolicznościach pandemicznego spowolnienia prawie całego świata.

Witamy więc „Młodych na Plus” otwierając się na ich świeże widzenie świata, doceniając, że chcą wzrastać w wartościach, które dla nas są ważne i definiują nasze działania.

Mamy nadzieję, że wspólne, komplementarne postrzeganie zmieniającego się świata pozwoli nam wszystkim na rozwój w kierunku dobra.

Młodzi na Plus:
Młodzi - bo jesteśmy młodymi ludźmi, a łączy nas to, że wszyscy pochodzimy z dużych rodzin! :)
Na Plus - bo chcemy się poznawać, wspierać i wspólnie rozwijać.

DOŁĄCZ DO NAS!

Zapraszamy wszystkich młodych (16-26 lat) na nasze wydarzenia - warsztaty online w interesujących nas tematach.
Planujemy: projekty, wspólne spędzanie czasu w naszym gronie i spotkania z tymi, którzy mogą być dla nas autorytetami.
Będziemy promować wartości rodzinne.
Chcemy rozwijać się i wzajemnie wspierać.
Dołącz do nas!
mlodzinaplus@3plus.pl

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter