Aktualności
Bieżące informacje o naszej działalności.
W naszej miejscowości jest dostępna Karta Dużej Rodziny.
Jeżeli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszej społeczności - nie zwlekaj. Rejestracja jest bardzo prosta!
W naszej miejscowości jest dostępna Karta Dużej Rodziny.
Kim jesteśmy?
Dowiedz się więcej o naszym kole.

Koło powstało w listopadzie 2013 r. w dzielnicy Warszawy Targówek. Dzielnica ta dzieli się na części mieszkaniowe: Bródno, Zacisze, Targówek Mieszkaniowy i część przemysłową Targówek Fabryczny. Targówek jest dzielnicą położoną blisko centrum, dobrze skomunikowaną z innymi dzielnicami Warszawy, posiadającą duże tereny zielone. Na terenie dzielnicy organizowane są liczne atrakcje kulturalno- oświatowe. Mieszkańcy angażowani są również w imprezy sportowe i rekreacyjne. Dzięki temu Targówek jest miejscem gdzie stale osiedlają się młode rodziny z dziećmi.

Na jej terenie zamieszkuje ok 1000 rodzin wielodzietnych posiadających łącznie ok 3992 dzieci. Łącznie z rodzicami stanowi to ok 10 tys mieszkańców. Powstanie Koła było odpowiedzią na wzrastająca liczbę rodzin wielodzietnych i na problemy dotykające te rodziny. Aktualnie koło zrzesza 24 rodziny wielodzietne( łącznie dzieci i rodziców jest ok. 100)

Jeżeli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszej społeczności - nie zwlekaj. Rejestracja jest bardzo prosta! Przystępując do nas zyskujesz nie tylko towarzystwo rodzin myślących tak jak TY, ale i liczne zniżki do wielu miejsc.
Organizacja koła
Tak to działa i funkcjonuje.

Przewodniczącym Koła jest Michał Wydra, wiceprzewodniczącą Agnieszka Korpowska, wiceprzewodniczącym Łukasz Wojdak, wiceprzewodniczącą Małgorzata Pawlus.

Członkiem Koła może stać się każda rodzina wielodzietna z min. trójką dzieci, która zarejestruje się na stronie głównej ZDR3+. Koło na Targówku nie posiada własnego lokalu. Spotkania rodzin odbywają się ok. raz w miesiącu, dotychczas w Parafii Św. Rodziny na Zaciszu. Rodziny pozostają również w stałym kontakcie mailowym lub telefonicznym.

 

Spotkaj się z nami.


Przyjdź i poznaj nas.

Polecane w rejonie
Miejsca przyjazne rodzinom i nie tylko.
Kontakt
Koło Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Warszawa - Targówek
Przewodniczący:   Michał Wydra
Teryt:   146511
E-mail:   targowek@3plus.pl
Telefon:   693 397 139
Mapa kół

dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
Lista znalezionych kół: